Szycie sukien na miarę, realizacja indywidualnych projektów.

Jesteś tutaj: Suknie ślubne Dąbrowa Górnicza

Suknie ślubne Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza jest to miasto na prawach powiatu znajdujące się w południowej Polsce, a dokładniej w województwie śląskim. Położone jest na Wyżynie Śląskiej, nad dwiema rzekami Czarną i Białą Przemszą,  w Zagłębiu Dąbrowskim, będącym historyczną częścią zachodniej Małopolski.

To spore miasto, a jednak dla Panien Młodych posiada bardzo okrojoną ofertę. Nieliczne salony ślubne oferują tu jedynie gotowe suknie ślubne. Z pewnością wielu osobom przypadną do gustu, jednak jeżeli od azjatyckich sukni wolisz kreację uszytą na wymiar specjalnie dla Ciebie to wybierz się do naszego Atelier Suknie ślubne Dąbrowa Górnicza.

Według danych z 2013 r. miasto miało aż 123 994 mieszkańców,  a na całym tym terenie działają jedynie 3 salony ślubne. Przez to bardzo często Panny młode z tego obszaru wbierają niekoniecznie Dąbrowę Górniczą. Suknie ślubne kupują w okolicznych miastach jak Będzin, Czeladź czy Sosnowiec.

Największe powierzchniowo miasto województwa śląskiego (dziesiąte pod względem wielkości w kraju) oraz największy ośrodek przemysłowy Zagłębia Dąbrowskiego, a jeżeli jesteś zainteresowana zakupem na prawdę wyjątkowej sukni, musisz wybrać się do Centrum Sosnowca.