Jesteś tutaj: Oferta

Oferta Salonu Ślubnego

Gotowe suknie ślubne - prezentowane  w salonie ślubnym  wykonane są z najlepszych gatunków tkanin (tiuli, koronek, szyfonów, muślinów, koronek oraz ozdób kryształowych ). Suknie mogą być gładkie, koronkowe, bądz bogato zdobionę kamieniami o różnych fasonach.

                                    

Szycie na miarę - pozwala idealnie dospasować krój sukni do sylwetki Panny Młodej.

          

Realizacja indywidualnych projektów - wykonujemy suknie na specjalne zamówienie według projektów klientek. Każde zamówienie jest starannie przemyślane, realizowane z przymiarki na przymiarkę z uwzględnieniem sugestii Panien Młodych. Zawsze staramy się wykonać suknię tak by była niepowtarzalnie piękna i perfekcyjnie dopasowana. 

               

Biżuteria ślubna - dostępna  zarówno sztuczna z cyrkoniami jaki i srebrna wykonana z kryształów Swarovski. Biżuteria to doskonałe dopełnienie do każdej sukni ślubnej, która została uszyta w Naszym Salonie Ślubnym w Sosnowcu ul. Modrzejowska 12.

Ozdoby do włosów - część kobiet które nie marzą o typowym nakryciu głowy jakim jest welon, wybiera ozdobę w formię tiary, grzebienia bądz spinki, ozdoby z kwiatów czy też fascynatora. Wszystkie te produkty dostępnę są w Atelier GLAMOUR Salon Ślubny Sosnowiec.

 Okrycia ślubne - dobierane są głównie do fasonu sukni ślubnej. Okrycia mogą być satynowe, tiulowe, koronkowe o każdej długości rękawa. Szyte są pod indywidualne zamówienie według wskazówek klientki na miarę.

Welony - by doprać prawidłowo welon do sukni ślubnej należy wziąść pod uwagę całą stylizację Panny Młodej. W większośći szytę są one z różnego gatunku tiuli, rodzaję welonów zależą również od ozdób i kroju. Wyróżniamy welony gładkie,lamowane, zdobione haftem i kryształami. Jednym z ważniejszych kryteriów jest ich długość są one krótkie, półdługie, długie, sięgające podłogi, kościelne i katedralne, każdy z tych welonów możemy wykonać w naszym Salonie Slubnym Sosnowiec na specjalne zamówienie.

Rękawiczki, podwiązki...

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszych sukniach Kliknij poniżej. Znajdują się tu zarówno artykuły na temat sukni ślubnych jak i zwroty, za pośrednictwem których można nas odnaleźć w Internecie:

Suknie ślubne Mysłowice, Salon sukni ślubnych Będzin, Salon sukni ślubnych Dąbrowa Górnicza, Salon sukni ślubnych Katowice

Suknie ślubne Czeladź, Suknie ślubne Katowice