W CZASIE EPIDEMII PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY W CELU UMÓWIENIA SPOTKANIA NA MIERZENIE SUKIEN, NA SPOTKANIE PROSZĘ PRZYCHODZIĆ TYLKO Z JEDNĄ OSOBĄ TOWARZYSZĄCĄ.TEL: 607815472 LUB MESSENGER. Masz pomysł swojej sukni ślubnej przynieś go do Glamour, uszyjemy go dla Ciebie na wymiar z przymiarkami na których można konsultować etapy pracy nad suknią. ZAPRASZAMY :)

Ostatnio uszyte

Jesteś tutaj: Suknie ślubne Dąbrowa Górnicza

Suknie ślubne Dąbrowa Górnicza

Salon sukni ślubnych – wybierz nasze atelier!

Salon sukni ślubnych – wybierz nasze atelier!

Każda kobieta marzy o tym, by dzień ślubu i wesela był naprawdę wyjątkowy. W tych ważnych chwilach liczą się wszelkie szczegóły. Rzeczą, na którą jednak wszyscy zwracają ogromną uwagę, jest suknia ślubna. Warto więc zadbać, by wybrać najwspanialszą kreację, która na długo zapadnie w pamięci gości. Dla Pań, szukających oryginalnych rozwiązań przygotowaliśmy wspaniałe suknie ślubne, tworzone przez doświadczonych projektantów z naszego Atelier Ślubnego Glamour. Jeśli marzysz o wyjątkowej sukni, to z wielką przyjemnością ją dla Ciebie uszyjemy. Jeżeli Twoim miejscem zamieszkania jest Dąbrowa Górnicza, odwiedź nasz salon ślubny i umów się na konsultację, podczas której dopracujemy wizję Twojej idealnej sukni.

Najwspanialsze suknie ślubne – Dąbrowa Górnicza

Najwspanialsze suknie ślubne – Dąbrowa Górnicza

Kobiece sylwetki znacznie się od siebie różnią, dlatego wybór gotowej sukni ślubnej może okazać się dość trudny. Dla Pań, które marzą o kreacji, która podkreśli walory sylwetki i zamaskuje jej mankamenty zakup gotowej sukni może okazać się mało satysfakcjonujący. Osoby, chcące prezentować się jak najlepiej podczas swojego ślubu nie pożałują, jeśli zdecydują się na nasze usługi. Chętnie doradzimy i przerobimy wybrane modele sukien w taki sposób, by wyglądały na swych właścicielkach jak najkorzystniej. Chętnie wykonamy również suknie ślubne, zaprojektowane przez nasze klientki. Powierzone zadania wykonujemy zawsze z największym zaangażowaniem, by spełnić wszelkie stawiane nam wymagania.

Odkryj najlepszy salon ślubny w okolicach Dąbrowy Górniczej

Odkryj najlepszy salon ślubny w okolicach Dąbrowy Górniczej

Oferujemy eleganckie suknie ślubne, tworzone z najlepszej jakość materiałów. Nasze klientki mogą liczyć na wspaniałe, niepowtarzalne projekty. Chętnie ozdobimy stworzone suknie kryształkami czy eleganckimi koronkami - wszystko zależy od oczekiwań klientek naszego salonu. Gwarantujemy, że w stworzonych przez nas kreacjach każda Panna Młoda z Dąbrowy Górniczej i okolicznych miejscowości, będzie wyglądać olśniewająco. Osoby chcące lepiej poznać naszą ofertę zachęcamy do odwiedzin w naszym salonie.

Salon ślubny – Dąbrowa Górnicza. Umów się na konsultację

Prosta i elegancka czy szalona suknia na bogato? Sama zdecyduj, czego oczekujesz. W atelier Glamour pomożemy zrealizować każdy projekt lub wprowadzimy niezbędne poprawki w gotowych modelach sukni ślubnych. Wykonamy dla Ciebie niezwykłą suknię, uszytą z wysokiej jakości materiałów.

Atelier Ślubne GLAMOUR
ul. Modrzejowska 12, (w bramie) 41-200 Sosnowiec
Godziny otwarcia: Pon - Pt 10:00 - 18:00, Sob: 10:00 - 13:30
Tel.: 607 815 472 - Sylwia
Email: sslub@op.pl lub kontakt@atelierslubne.net