SUPER RABATY NA SUKNIE Z EKSPOZYCJI nie przegap okazji, umów wizytę już dziś pod tel:607 815 472 i kup gotową lub uszyj swoją wymarzoną suknie ślubną.
Jesteś tutaj: Oferta Szycie sukien ślubnych na miarę

Szycie sukien ślubnych na miarę

Suknie ślubne na zamówienie? Uszyjemy dla Ciebie najpiękniejsze kreacje!

Ślub to wyjątkowy dzień, dlatego warto zadbać o to, by był naprawdę wspaniały. Każda Panna Młoda chce podczas ceremonii być w centrum zainteresowania i pięknie się przy tym prezentować. Aby jak najlepiej wypaść w oczach gości i oczywiście Pana Młodego, a także doskonale wyglądać na ślubnych zdjęciach i nagraniach, musi też wyróżniać się zachwycającą kreacją. Skorzystaj z rozwiązania, jakim jest szycie sukien ślubnych - chętnie pomożemy Ci stworzyć tę najwspanialszą w naszym atelier! Jeżeli mieszkasz w mieście Katowice, Sosnowiec, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Mysłowice i oczekujesz czegoś niestandardowego, poznaj nasza ofertę i zachwyć się kreacjami, które tu na Ciebie czekają.

Gotowe suknie oferowane przez liczne salony ślubne, często mogą okazać się nieodpowiednie, a ich wybór niesatysfakcjonujący. Dla Pań, które lubią stawiać na oryginalność, doskonałym rozwiązaniem może okazać się suknia zrealizowana według własnego pomysłu. Osoby zainteresowane realizacją indywidualnej kreacji, zapraszamy do kontaktu z naszym salonem. Oferujemy szycie wyjątkowych sukien ślubnych m.in. dla naszych klientek z całego Zagłębia i Śląska. Jeśli masz swój indywidualny pomysł na ślubną kreację, skontaktuj się z nami, a chętnie stworzymy dla Ciebie najwspanialszą kreację.

Atelier Ślubne GLAMOUR
ul. Modrzejowska 12 (w bramie) 41-200 Sosnowiec
Godziny otwarcia: Pon 11:00 - 17:30 Wt - Pt 10:00 - 17:30 Sob: 10:00 - 13:00
Tel.: 607 815 472 - Sylwia
Email: sslub@op.pl lub kontakt@atelierslubne.net