SUPER RABATY NA SUKNIE Z EKSPOZYCJI nie przegap okazji, umów wizytę już dziś pod tel:607 815 472 i kup gotową lub uszyj swoją wymarzoną suknie ślubną.
Jesteś tutaj: Oferta Okrycia ślubne

Okrycia ślubne

Wśród dodatków do kreacji, Panny Młode powinny rozważyć zakup okrycia wierzchniego do sukni ślubnej. Konieczność ta może być podyktowana warunkami atmosferycznymi. Planując ceremonię na chłodniejszą porę roku dobrze jest zadbać nie tylko o perfekcyjny wygląd, ale też komfort. Proponujemy okrycia ślubne zimowe, które sprawdzą się także w porze jesiennych chłodów. Skrojone są w taki sposób, by współgrały z kreacjami i dodawały im wdzięku. Proponujemy także bolerko tiulowe lub koronkowe, które sprawdzi się wiosną czy latem, gdy zaskoczą Cię chłodniejsze temperatury.

Niekiedy okrycia wierzchnie do sukni ślubnej mogą być wymagane przez zarządcę obiektu, w którym ceremonia będzie się odbywała. Nie zawsze duchowni lub urzędnicy zezwalają na suknie z odsłoniętymi ramionami lub głębokim dekoltem, dlatego założenie bolerka koronkowego lub tiulowego może rozwiązać problem. Taką narzutką możesz okryć ramiona i plecy na czas ceremonii, zaś na imprezie weselnej już ją zdjąć. Dbamy zawsze o dopasowanie bolerka lub innego rodzaju okrycia do stylistyki, kolorystyki oraz fasonu kreacji.

Atelier Ślubne GLAMOUR
ul. Modrzejowska 12 (w bramie) 41-200 Sosnowiec
Godziny otwarcia: Pon 11:00 - 17:30 Wt - Pt 10:00 - 17:30 Sob: 10:00 - 13:00
Tel.: 607 815 472 - Sylwia
Email: sslub@op.pl lub kontakt@atelierslubne.net