SUPER RABATY NA SUKNIE Z EKSPOZYCJI nie przegap okazji, umów wizytę już dziś pod tel:607 815 472 i kup gotową lub uszyj swoją wymarzoną suknie ślubną.
Jesteś tutaj: Oferta Welony ślubne

Welony ślubne

Eleganckie, eteryczne, finezyjne, klasyczne, szlachetne – proponujemy welony ślubne perfekcyjnie dopasowane do kreacji Panny Młodej. W naszym salonie dbamy, aby ten dodatek idealnie współgrał z suknią. Musi mieć odpowiednią długość, kształt, a także starannie dobieramy właściwy materiał. Dzięki temu całość prezentuje się spektakularnie. Zwracamy uwagę również na posturę oraz wzrost Panny Młodej. Welon krótki będzie odpowiedni dla drobnych i niskich kobiet, dobrze sprawdzi się również przy bardzo strojnych kreacjach. Model długi polecany jest paniom o obfitszych kształtach, atrakcyjnie prezentuje się również z wąskimi i skromnymi kreacjami, stanowiąc dodatkową ozdobę.

W ostatnim czasie dużą popularność zyskały welony hiszpańskie (tzw. typu mantilla), które mają kształt koła obszytego koronką. Mogą różnić się długością, ale wszystkie – bez wyjątku – upina się wysoko, żeby koronka wdzięcznie okalała twarz i miękko opadała na ramiona. Szczególnie efektownie dodatki w tym typie prezentują się w zestawieniu z sukniami tzw. rybka lub kreacjami o klasycznym kroju.

Nasz salon zaproponuje akcesoria dopasowane kolorystycznie i stylistycznie, aby cała stylizacja ślubna wyglądała olśniewająco.

Atelier Ślubne GLAMOUR
ul. Modrzejowska 12 (w bramie) 41-200 Sosnowiec
Godziny otwarcia: Pon 11:00 - 17:30 Wt - Pt 10:00 - 17:30 Sob: 10:00 - 13:00
Tel.: 607 815 472 - Sylwia
Email: sslub@op.pl lub kontakt@atelierslubne.net