W CZASIE EPIDEMII PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY W CELU UMÓWIENIA SPOTKANIA NA MIERZENIE SUKIEN, NA SPOTKANIE PROSZĘ PRZYCHODZIĆ TYLKO Z JEDNĄ OSOBĄ TOWARZYSZĄCĄ.TEL: 607815472 LUB MESSENGER. Masz pomysł swojej sukni ślubnej przynieś go do Glamour, uszyjemy go dla Ciebie na wymiar z przymiarkami na których można konsultować etapy pracy nad suknią. ZAPRASZAMY :)
Jesteś tutaj: Zamówienia

Zamówienia

Kameralne Atelier Ślubne GLAMOUR

Kameralne Atelier Ślubne GLAMOUR zlokalizowane zostało w centrum miasta Sosnowiec, zapewnia miłą obsługę i perfekcyjną realizację usługi. Autorskie projektowanie kreacji na indywidualną miarę poprzedzone jest specjalistycznym doborem fasonu do typu sylwetki i doborem koloru do typu urody Naszej Klientki.

Szukasz salonu, który podejmie się uszycia Twojej suknie ślubnej? Zapraszamy do Glamour!

Chcesz w dniu swojego ślubu zachwycić gości przepiękną suknią? Zaprojektuj swoją suknię marzeń, a my chętnie ją dla Ciebie uszyjemy. Wykorzystujemy wyłącznie najlepsze tkaniny i oryginalne dodatki takie jak: tiule, koronki, szyfony, muśliny... Tworząc nasze projekty zwracamy uwagę na wszelkie szczegóły, by móc osiągnąć najlepsze rezultaty. Jeśli chcesz, by Twoja suknia ślubna była wyjątkowa i niepowtarzalna, odwiedź Atelier Ślubne Glamour. Dołożymy wszelkich starań, by spełnić wszelkie Twoje wymagania.

Umów się na konsultację pod nr 607 815 472

Profesjonalne szycie sukien ślubnych na miarę i według indywidualnych projektów to nasza specjalność. Pamiętaj jednak, że stworzenie wspaniałej kreacji wymaga czasu, dlatego jeżeli masz już wyznaczoną datę ślubu zgłoś nam swój projekt z odpowiednim wyprzedzeniem by mieć pewność, że otrzymasz swoją suknię na czas. Zyskaj swoją suknię ślubną marzeń, która będzie wyglądać wspaniale w tym najważniejszym dniu życia! Zapraszamy do kontaktu.

Atelier Ślubne GLAMOUR
ul. Modrzejowska 12, (w bramie) 41-200 Sosnowiec
Godziny otwarcia: Pon - Pt 10:00 - 18:00, Sob: 10:00 - 13:30
Tel.: 607 815 472 - Sylwia
Email: sslub@op.pl lub kontakt@atelierslubne.net